تولید

نشر تِلِسک در سال ۱۳۹۶ با ایده‌ی فراهم‌کردن عرصه‌ای نو در حوزه‌ی تولید و نشر موسیقی و کتاب صوتی، به عنوان تهیه‌کننده‌ و ناشر خصوصی و مستقل شروع به فعالیت کرد و به جرگه‌ی ناشران پیوست. تِلِسک، با تمرکز بر تولید آثاری گزیده و خارج از جریان اصلی تولید آثار هنری و جریان فرهنگی بدنه، مطابق با سلیقه‌ی خود و با شعار حمایت از  استعدادها و هنرمندان در حاشیه، که در سلطه‌ی فضای رسانه‌‌ای جامعه، دیده‌شدن‌شان دشوار شده است، شروع به کار کرده و حمایت از اصالت هنر و توزیع عادلانه‌ی فضای رسانه‌ای که نهایتاً به توسعه‌ی فرهنگ شنیداری‌ِ مخاطبان می‌انجامد را به‌عنوان شیوه‌ی عمومی کار خود برگزیده است. تسهیل سازوکارها و اعتمادسازی در فرآیندهای اقتصادی و اداری در روند پیش‌تولید، تولید و پساتولید، تعامل بین ناشر، مؤلف و مخاطب، ترمیم بازار موسیقی و فرهنگ، رساندن صریح و کامل محتوا به مخاطب مورد نظر استراتژی کلی نشر محتوا از نظر تلسک است.

نشر گزیده‌ها

نشر

نشر تِلِسک محتوا را بر اساس معیارهای دانش، بداعت و خلاقیت در تولید، و نیز رویکردی معاصر در گزینش آثار برای انتشار، شیوه‌های تولید و توزیع و ارائه می‌کند. محصولات و تولیدات تِلِسک در حوزه‌ی فرهنگ و هنر و ادبیات با نگاهی نو به بسترهای مشارکتی و انحصاری زیر تولید می‌شود:

1. Digital Offline Medium; e.g. Audio CDs or DVDs.
2. Digital Online on Web-based platforms:
      2.1. Local Distribution Platforms: Beeptunes, etc.
      2.2. International Distribution Platforms: more than 17 streaming platforms like Tidal, YouTube Music, Google Play Music, iTunes, Spotify, etc.

توزیع

پخش محصولات و تولیدات تلسک در دو بخش فیزیکی و آنلاین انجام خواهد گرفت:

  1. انتشار آثار در داخل ایران و به صورت سی‌دی فیزیکی با معتبرترین و فعال‌ترین شرکت‌های پخش و همچنین فروش و عرضه‌ی سی‌دی فیزیکی در خارج از ایران.
  2. انتشار آثار به شکل آنلاین در داخل و خارج از ایران از طریق وب‌سایت‌ها و اپلیکیشن‌ها و همین‌طور کانال‌های مخابراتی که نشر تلسک از آ‌ن‌ها بهره‌بردای می‌کند.

بدیهی‌ست تمامی قطعات پازل تولید، نشر و پخش سه‌گانه‌ی تلسک در هر مرحله و پس از تکمیل فرآیند‌های لازم، منتهی به ایراد گزارش‌های لازمه به مؤلف است و ناشر خود را ملزم می‌داند گزارشات کامل را در هر مرحله‌ای که مورد تقاضای مؤلف بود، به ایشان ارائه نماید. بنابرین گزارش کامل توزیع و درآمد سی‌دی در داخل و خارج کشور، آمار دقیق دانلود و فروش اینترنتی و مخابراتی به ذکر دفعات دانلود و پخش و فروش به تفکیک درصدها به مؤلف ارائه خواهد شد.

 

  

Tlesk Records ©2016
http://tlesk.com

 TLESK